AR VISLIELĀKO PATEICĪBU UN VISJAUKĀKAJIEM VĒLĒJUMIEM TĀ TURPINĀT – profesionāli, atsaucīgi, vienmēr pretimnākoši un smaidīgi. 
 „Vizulo ir LED” gaismekļu ražošanas un pārdošanas uzņēmums, kas specializējas teritorijas, ielu, iekštelpu, rūpniecības un arhitektūras LED apgaismojumu ražošanā. Augsti tehniskie standarti, izcila kvalitāte un dizains raksturo Vizulo produktus. Pētniecība un attīstība ir uzņēmuma galvenā misija, lai sasniegtu augstus mērķus un sasniegtu jaunus eksporta tirgus.

 


Ar augsta līmeņa apkalpošanas palīdzību apmierināt juridisko un privātpersonu vajadzības pēc birojā un mājoklī ikdienā nepieciešamajām precēm, sākot no zīmuļa un beidzot ar sadzīves tehniku un mēbelēm.

    

Nodibinājums „Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai” priecājas atbalstīt šo izdevumu, kas simbolizē Latvijas vērtības – skaistumu, spēku un katra novada unikalitāti, kas kopā veido mūsu valsts daudzveidīgo pamatu. Mēs katrs kā krāsains dzīpars aužam savas tautas mūžīgo rakstu. Lai šis krāšņais tērpu apkopojums kalpo kā iedvesma nākamajiem Latvijas 100 gadiem!

Rihards Krastiņš
fonda„Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai” valdes priekšsēdētājs