Jampadracis Elizetē ar Sanitu Ciprusi

Tautumeita Sanita – par viņu jau reiz stāstījām. Par Sanitu un viņas meitu Katrīnu https://www.facebook.com/pg/tautasterps/photos/?tab=album&album_id=1365671456889345

Šodien Sanitu satikām rosības pilnu un gatavu dalīties ar saviem skaistajiem darinājumiem – ziedu kompozīcijām, kas tālāk iepriecināja Valentīna dienas apsveikumu saņēmējus! Tik ļoti, ļoti pārdomāti, tik ļoti sirsnīgi, tik ļoti, ļoti.... atmosfērā, kāda valda ziedu salonā-pasēdētavā “Elizete” https://www.facebook.com/elizete25/, savādāk nemaz būt nevar! Mīlestības pilni un īpaši apsveikumi – nolasītas katra klienta vēlmes, iesaiņotas rozā un sarkanās, šodienai tik īpašās ziedu krāsas. Kā bitīte Sanita kopā ar savu palīgu Pēteri dod līdzi katram ziediņam sirsnību, tā mēs sakam paldies Sanitai par viņas atsaucību un spēju radīt skaisto! 

Un tā te “Elizetē” ir vienmēr un katru dienu – ziedos, smaidos, personiskā attieksmē, atvērtībā un īpašajos padomos. Dodies uz Elizabetes ielu 25, Rīgā!

p.s. un "Elizetes" kaķi... tas vispār ir kaut kas tik ļoti unikāls - sagaida, apmīļo, uzmurrā un pat klēpī gatavi pasēdēt!