AR VISLIELĀKO PATEICĪBU UN VISJAUKĀKAJIEM VĒLĒJUMIEM TĀ TURPINĀT – profesionāli, atsaucīgi, vienmēr pretimnākoši un smaidīgi. 



„AS Amber Capital Holding” ir holdinga kompānija, kuras sastāvā ietilpst vairāki investīciju uzņēmumi, konsultāciju uzņēmumi un ražošanas uzņēmumi. Galvenie„AS Amber Capital Holding” darbības virzieni ir saistīti ar tirdzniecību, nekustamo īpašumu attīstīšanu un jaunu darba vietu radīšanu. Mūsu uzņēmumu grupa strauji ir attīstījuies gan Latvijā, gan Āzijā

un, pateicoties veiksmīgai darbībai, „AS Amber Capital Holding” vadība ir uzsākusi atbalsta sniegšanu Latvijas māksliniekiem un tautisko vērtību glabātājiem, jo ticam ka kopīgiem spēkiem, atbalstot viens otru, varam gūt lielus panākumus.

Onkoloģiskajā klīnikā AmberLife Cancer Clinic nodrošina personalizētu protokolu izstrādi onkoloģisku slimību ārstēšanai ar visaptverošām integratīvām ārstniecības metodēm.

Pilna servisa onkoloģiskā klīnika AmberLife nodrošina pieeju pasaules līmeņa diagnostikai un konsultācijas ar labākajiem nozares speciālistiem.
Integratīvās ārstniecības pieejas dēļ pacienti no visas pasaules, ieskaitot ASV, Lielbritāniju, Skandināviju un NVS, izvēlas AmberLife Cancer Clinic.
Mēs izstrādājam individualizētus protokolus – orientētus uz katra pacienta vajadzībām. Augsti kvalificētajai medicīnas komandai ir svarīgi izprast katra pacienta veselības stāvokli, apvienojot komplementārās un konvencionālās medicīnas metodes, atrast labākos risinājumus katram pacientam individuāli un maksimāli uzlabot ārstēšanās rezultātus.


 „Vizulo ir LED” gaismekļu ražošanas un pārdošanas uzņēmums, kas specializējas teritorijas, ielu, iekštelpu, rūpniecības un arhitektūras LED apgaismojumu ražošanā. Augsti tehniskie standarti, izcila kvalitāte un dizains raksturo Vizulo produktus. Pētniecība un attīstība ir uzņēmuma galvenā misija, lai sasniegtu augstus mērķus un sasniegtu jaunus eksporta tirgus.

 


Ar augsta līmeņa apkalpošanas palīdzību apmierināt juridisko un privātpersonu vajadzības pēc birojā un mājoklī ikdienā nepieciešamajām precēm, sākot no zīmuļa un beidzot ar sadzīves tehniku un mēbelēm.

    

Nodibinājums „Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai” priecājas atbalstīt šo izdevumu, kas simbolizē Latvijas vērtības – skaistumu, spēku un katra novada unikalitāti, kas kopā veido mūsu valsts daudzveidīgo pamatu. Mēs katrs kā krāsains dzīpars aužam savas tautas mūžīgo rakstu. Lai šis krāšņais tērpu apkopojums kalpo kā iedvesma nākamajiem Latvijas 100 gadiem!

Rihards Krastiņš
fonda„Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai” valdes priekšsēdētājs

 





 .