Mans tautastērps AICINA

Tautas tērpu centra "Senā klēts" sadarbības partneris tautastērpu gājiena organizēšanā ir arī biedrība “Mans tautastērps”. 
Tā ir entuziastu kustība, kurā apvienojušies latviešu tautastērpu īpašnieki, lai godinātu individuālos tautastērpus un to darinātājus. Ar biedrības atbalstu vēsturei tiek apkopots cilvēku stāstītais par tautastērpu "dzīvi" mūsdienās - mantoto, iepazīto, izvēlēto un izveidoto, lai tā būtu daļa no kultūrvēsturiskā mantojuma nākamajām paaudzēm. Tie ir cilvēki, kuru mērķis ir stiprināt latvisko kultūrvidi kā sabiedrību saliedējošu pamatu tepat Latvijā un arī tālu aiz tās robežām kur mīt latvieši, jo mūsu tautas tradīcijas nav sastingušas pagātnē, bet rod jaunus izpausmes veidus un formas arī šodienā!

Arī mēs aicinām pievienoties tautastērpu gājienam “Tauta. Gods. Tērpi.” šā gada 4. maijā.
https://www.facebook.com/events/489668481566512/
Pievienojies un aizpildi pieteikuma anketu: https://ej.uz/tautasterpu_gajiens

Organization “Mans tautastērps” (“My National Costume”) is a movement of enthusiasts joining those who have their own Latvian national costumes. The goal is to honor the individual national costumes and those who have the skills and crafts to make them. The organization collects people’s stories about the life of their national costumes today – the inherited, chosen, made as a part of cultural heritage for future generations. Those are people willing to strengthen the Latvian culture environment, uniting the society living in Latvia and also beyond its borders where Latvians are living because our traditions are not frozen in the past, but they find their ways and forms also today.
And now we invite you to join the national costume parade on May 4. https://www.facebook.com/events/489668481566512/

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .