Aicinājums

Mīļais “Tauta. Gods. Tērpi.” gājiena dalībniek,

Ja vēlies piedalīties gājienā, bet vēl neesi aizpildījis pieteikšanās anketu, lūdzam to izdarīt, jo tas palīdzēs veiksmīgāk organizēt gājiena norisi: https://ej.uz/tautasterpu_gajiens

Paldies, ka atsaucies aicinājumam uzvilkt savu tautastērpu un piedalīties gājienā Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, š.g. 4. maijā!

Lai mūsu kopīgais gājiens būtu izdevies, vēlamies Tevi informēt par sekojošām lietām:

* 4. maija rītā posies savā tautastērpā un nāc uz pasākumu labā garastāvoklī un ar smaidu sejā 😊
12:00 - pasākuma atklāšana Rātslaukumā;
13:00 - kārtošanās gājienam pa novadiem – meklē sava novada pulcēšanās vietu;
13:20 - gājiens maršrutā Rātslaukums – Kaļķu iela – Brīvības laukums – Brīvības piemineklis, ceremonija noslēdzas ar kopīgu Latvijas himnas un dziesmas “Daugav’s abas malas” nodziedāšanu.

* Ja brauc no tālienes un ir vajadzīga vieta, kur pārģērbties vai atstāt personīgās mantas, to būs iespēja darīt KTMC “Ritums” telpās, Jaunielā 29a.

* Ja vēlies, paņem līdzi skaistus ziedus, ko svinīgā ceremonijā nolikt pie Brīvības pieminekļa.

* SVARĪGI!!! Šogad, pirmo reizi Latvijas Republikas vēsturē, svinīgajā ziedu nolikšanas ceremonijā pie Brīvības pieminekļa gājiena tautastērpos dalībniekiem pievienosies Latvijas valsts prezidents, Saeimas un valdības pārstāvji, tādēļ ir ļoti būtiski ievērot protokolu un organizatoru norādījumus. Lūdzam dalībniekus izturēties ar izpratni, ja kādā brīdī ir jāievēro kādi īpaši nosacījumi!

* Ļoti gaidīsim dalībnieku pulkā ģimenes ar bērniem, tomēr vecāki paši atbild par savu bērnu uzvedību un drošību pasākuma laikā.

* Pēc gājiena dalībnieki ir aicināti atgriezties Rātslaukumā un turpināt baudīt priekšnesumus un pasākumus.

Detalizēts programmas apraksts ir pieejams organizatoru mājas lapās un Facebook notikuma aprakstā:
http://www.senaklets.lv/jaunumi.php
https://www.ritums.lv/lv/
http://www.manstautasterps.lv/tautagodsterpi/


Pasākumu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds, Latvijas valsts meži, Amber Capital HoldingAmberLife Cancer ClinicElizete, Ziedu Galerija-Pasēdētava.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .